Nacházíte se zde: Úvod > Katalog Firem > Zámek Napajedla

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Zámek Napajedla

logo
You need to upgrade your Flash Player.

Zámek Napajedla

Zámecká 265
76361 Napajedla
Česká republika

Mobil: +420733643144
E-mail: info@zameknapajedla.cz
Web: www.zameknapajedla.cz
Osoba: Petra Psotková

Chci vědět více/odeslat poptávku

zvětšit mapu

Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 1856×

Základní informace
Krátký popis SVATBA NA ZÁMKU. VYCHUTNEJTE SI NEZAPOMENUTELNÝ OBŘAD V ZÁMKU NAPAJEDLA.
Nádherný zrcadlový sál s klenutým štukovaným stropem a dokonalým křišťálovým lustrem je připraven právě pro Vás.
Zažijte svůj velký den v jedinečném prostředí, na které budete rádi vzpomínat.
Při svatebním obřadu vstupujete do zámku krásnou zámeckou bránou, po schodišti vystoupíte do zdobeného zámeckého foyer s klasickými obrazy holandským mistrů a následně postupujete dál k obřadní místnosti – zrcadlovému sálu s monumentálním křišťálovým lustrem, lunetami a zrcadly. Celkový dojem sálu vytváří dokonalou atmosféru pro významný životní okamžik, jakým je svatební den.Svatební obřad lze uspořádat také v zámeckém parku na místě, které si sami vyberete.
Po vašem příjezdu na zámek se vám bude věnovat náš svatební koordinátor, který zajišťuje koordinaci vašeho svatebního obřadu.
V ceně obřadu je zajištění přípitku pro novomanžele a oddávající, a také svatební hudba. Svatební obřady se konají po celý rok, a to i v zimě, vždy v sudé soboty. Provoz zámku Napajedla je celoroční.Termíny svatebních obřadů pro rok 2014 - každá sudá sobota v měsíci. Případně na základě domluvy. Neváhejte nás kontaktovat na emailu: info@zameknapajedla.cz
Naše nabídka/služby K zámecké svatbě samozřejmě patří krásná svatební hostina. V zámku Napajedla máte možnost si užít úžasnou svatební hostinu - celý svatební den. V rámci našich služeb Vám připravíme dokonalé prostředí pro vaši hostinu v nádherné zámecké jídelně. Mistři kuchaři vám představí svatební menu, výzdobu všech svatebních prostor zámku zajistí profesionální aranžérky. Nabídneme Vám varianty prostor pro vaši svatební tabuli a svatební veselí. Rádi vám zajistíme veškeré náležitosti kolem vašeho svatebního dne (fotografa, hudbu, koláčky, dort, výzdobu, kytky - zkrátka vše dle vašeho přání....) a nebo doporučíme profesonální svatební agenturu.
Akceptované platební karty
Visa Ano
EuroCard MasterCard Ano
Parkování, doprava
Parkování přímo u objektu Ano
Zázemí pro děti
Děti vítány Ano

Zámek Napajedla [8]

Diskuse - Reference

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...