Nacházíte se zde: Úvod > Katalog Firem > Sweet Secret of raw

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Sweet Secret of raw

logo
You need to upgrade your Flash Player.

Sweet Secret of raw

Rumunská 25
12000 Praha 2
Česká republika

Mobil: +420737246393
E-mail: veronika@secretofraw.cz
Web: http://www.sweetsecretofraw.cz/index.php/cs/
Osoba: Veronika Klamtová

Chci vědět více/odeslat poptávku

zvětšit mapu

Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 1195×

Základní informace
Krátký popis Vyhlášená cukrárna specializující se na svatební a narozeninové dorty tradičních i neobvyklých chutí. Vyrábíme bezlepkové, veganské, raw food dorty. Z čistě přírodních surovin. Ovocné, čokoládové i netradiční luxusní příchutě (levandule, růže, peppermint, divoký pomeranč). Vše s osobním a milým přístupem.
Důvody proč si vybrat právě nás Naším posláním je vyrobit vysněný dort, na který budou všichni vzpomínat ještě roky. Chuť našich dortů je fantastická, intenzivní a nezatížená moukou, chemickými látkami ani barvivy. Proto jsou raw dorty momentálně největším trendem a poptávka po nich raketově stoupá. Chutnají všem včetně dětí a babiček.
Naše nabídka/služby Složení dortů – dorty neobsahují mouku, která je nahrazena kešu ořechy. Konzistence dortu je krémová, smetanová, k nerozeznání od klasických dortů, snad jen chuťově o mnoho lepší a intenzivnější. Dorty děláme ovocné, čokoládové, a také velmi netradičních chutí (levandule, peppermint, skořice, růže,...). Každé patro může být jiné, také proložené ovocem. Před objednávkou vždy probíhá nejprve konzultace a poté ochutnávka ZDARMA.

Zdobení dortů – zdobím obvykle bílým krémem, hladce nebo se strukturou (krém může být také barevný, obarvený ovocem apod. Nepoužíváme chemické barvy, proto neumíme například modrou). Na krém poté dáváme dle přání živé květy, perličky, krajku, šperky a stuhy, cokoliv si budete přát. Dorty stavíme na sebe, nebo na stojany různých druhů a tvarů.

Velikost a cena – jednopatrový dort, 3-4 kg je pro cca 30 hostů, dvoupatrový dort 5-8 kg je pro cca 40-50 hostů, třípatrový dort 9-12 kg je pro cca 60-70 hostů.
Cena je 850 Kč za kg. Podle domluvy je také možný závoz.
Oblast působnosti Celá Česká republika
Provozní/Pracovní doba PO-PÁ 8-21
SO,NE 10-21
Zájemci o svtební dorty mohou psát i volat kdykoliv.
Jazykové vybavení
Anglický jazyk Ano
Další důležité informace
Cenové relace (od - do v Kč) 2000-15000
Poznámky k cenovým relacím Cena se počítá za 1 kg = 850 Kč. Závisí na počtu hostů a velikosti dortu.
Reference od našich klientů Svatba Kuželkovi (dort z bílé čokolády plněný ostružinami s odlehčenou chutí divokého pomeranče): Nejlepší dort na světě, přesně podle našich představ, odlehčený, svěží. Báli jsme se reakcí babičkek a dědečků, ale zbytečně! O dortu si ještě dnes všichni povídají, byl to hřeb celé naší svatby.
Parkování, doprava
Parkování v blízkosti Ano
Jak se k nám dostanete? 2 minuty od metra I.P.Pavlova nebo Náměstí Míru. Nevýhoda parkování - modré parkovací zóny. Možnost parkování na placených stáních na Náměstí Míru.
Zázemí pro děti
Děti vítány Ano

Sweet Secret of raw [11]

Diskuse - Reference

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...