Nacházíte se zde: Úvod > Katalog Firem > Honza Jareš

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Honza Jareš

logo
You need to upgrade your Flash Player.

Honza Jareš

Radouňova 32
15500 Praha
Česká republika

Telefon: +420251626406
Mobil: +420603882247
E-mail: jana.jaresova@volny.cz
Web: www.honzajares.cz
Osoba: Jana Jarešová

Chci vědět více/odeslat poptávku

zvětšit mapu

Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 1252×

Základní informace
Krátký popis Mimořádný hudební program zpěváka a klavíristy Honzy Jareše. Jako zpívající klavírista nabízí elegantní a zábavnou hudební produkci v sólovém provedení nebo za doprovodu předních českých instrumentalistů.
Hlasově výborně disponovaný zpěvák, který je současně i výborným klavíristou, propůjčuje známým skladbám nový osobitý výraz a přináší posluchačům ojedinělý hudební zážitek.
Důvody proč si vybrat právě nás V programu s názvem Hudební legendy střídá instrumentální skladby s písněmi legend české i světové populární hudby jakou jsou Frank Sinatra, Louis Armstrong, Elvis Presley, Bruce Springsteen, Simon and Garfunkel, Leonard Cohen, Chris Rea, Phil Collins, Elton John a mnozí další...
Svůj program může moderovat, také ve velmi dobré angličtině a částečně i v němčině.
Díky tomu, že Honza Jareš sám obsáhne dva hlasy – zpěv a klavír, je hudební zvuk jeho vystoupení plný a bohatý. Celý program hraje naživo, akusticky, bez jakýchkoliv podpůrných zvuků a efektů či half playbacku. Bez možnosti nahlédnout do not.
Všechna Honzova vystoupení jsou plná energie a emocí a mají u posluchačů velmi dobrý ohlas.
,
Naše nabídka/služby Široký repertoár instrumentálních skladeb i písní legend světové i české populární hudby pro všechny generace.
Speciální nabídka pro novomanžele ze Svatby.cz Možno připravit program na přání, k obřadu i k prvnímu tanci novomanželů.

Blok písniček pro děti v češtině i v angličtině.
Jazykové vybavení
Anglický jazyk Ano
Německý jazyk Ano
Další / Poznámky k jazykové vybavenosti Honza Jareš program uvádí také ve velmi dobré angličtině a částečně i v němčině.
Další důležité informace
Poznámky k cenovým relacím Cena za program závisí na místě, kde se svatba koná, délce programu
Cena dohodou..
Reference od našich klientů Ráda bych Vám moc poděkovala za vaši účast na naší sobotní svatbě. Z Honzova vystoupení jsme byli nadšeni a nadmíru spokojeni. Jeho projev a podání písní je skvělé, přesně takové, jaké jsme si představovali.
Naskytne-li se v budoucnu, v soukromém či profesním životě, další příležitost, kde bychom mohli Honzu jako zpěváka využít, ráda se na vás opět obrátím!

Honza Jareš [0]

Diskuse - Reference

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...