Nacházíte se zde: Úvod > Katalog Firem > DesignDort

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

DesignDort

logo
You need to upgrade your Flash Player.

DesignDort

Zaječice 101
251 67 Pyšely
Česká republika

Mobil: +420603478695
E-mail: dort@designdort.com
Web: http://www.designdort.com/
Osoba: Kateřina Holubářová

Chci vědět více/odeslat poptávku

zvětšit mapu

Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 1172×

Základní informace
Krátký popis DesignDort je malá rodinná firma, která vznikla z vášně pro sladkosti všeho druhu a jejím hlavním mottem je rozdávat radost v jedinečných okamžicích Vašeho života. Dokonalé zpracování, jedinečná chuť a zajímavý design - to je, oč tu běží.
Důvody proč si vybrat právě nás Mým úkolem je společně s Vámi vytvořit dort, který bude odpovídat nejen Vaší představě, ale i Vaší osobnosti. Může být romantický, moderní či elegantní a vyjádříte jím vše. Pro Váš dokonalý den D.
Naše nabídka/služby Moje sladké výrobky připravuji tradičním způsobem podle prověřených a vyzkoušených receptů. Neusnadňuji si práci pečením z hotových směsí či polotovarů a kvalitní suroviny jsou samozřejmostí.
Specializuji se na svatební nebo slavnostní potahované dorty s cukrovými květinami nebo modelacemi všeho druhu, ale v mojí nabídce najdete i další sladkosti, které doplní svatební tabuli (makronky v různých barvách a příchutích, cup-cakes, cake pops atd.).
Oblast působnosti Sídlo firmy je ve Středočeském kraji, ale Praha a okolí není žádný problém, jinak v případě zájmu dopravím dort po celé ČR.
Provozní/Pracovní doba Dle dohody
Jazykové vybavení
Anglický jazyk Ano
Další důležité informace
Cenové relace (od - do v Kč) 2000-100000
Poznámky k cenovým relacím Po zadání vstupních informací od Vás (počet hostů = velikost dortu, příchutě, zdobení atd). Vám vytvořím kalkulaci na míru.
Parkování, doprava
Parkování přímo u objektu Ano
Maximální počet míst pro parkování 4
Jak se k nám dostanete? Z Prahy směr Brno, na exitu 21 Mirošovice odbočte na rychlostní silnici směr Benešov/ Tábor/ České Budějovice, do Zaječic to je odtud cca 5km, sjezd za hotelem S.E.N.
Z centra Prahy je to autem cca 45 km, mimo špičku jste zde za 30 minut. Podrobnou mapu naleznete na mých webových stránkách www.designdort.com
Nabídka
Svatební dorty Ano
Svatební cukroví Ano
Mini dezerty Ano
Další Květiny z cukrové hmoty
Degustace svatebních dortů, koláčků Ochutnávky probíhají v případě zájmu v jarním termínu (obvykle konec března) na provozovně, v případě zájmu je třeba se registrovat do konce února na dort@designdort.com, ochutnávka je zpoplatněna částkou 150 Kč/osoba.
Ceny za svatební dort
Svatební dorty (od - do v Kč) 2000-100000
Poznámky k cenám za svatební dorty Kalkulace je počítána za jednu porci (200-300 Kč/porce), finální cena je závislá na složitosti a četnosti ozdob, velikosti i výběru příchutí a vždy se jí dozvíte předem.
Dodací lhůta
Další informace k dodací lhůtě Dodací lhůty závisí na množství práce, které právě mám - u svatebních dortů je vhodné rezervovat dort přibližně půl roku předem, obzvlášť v letních termínech a víkendových svatbách. Pokud jste v časové tísni, nic nepokazíte, zavoláte-li a já Vám hned sdělím, zda je Vámi požadovaný termín volný.
Rozvoz
Po celé ČR za poplatek (od - do v Kč) Ano
Jiné Menší dorty si většina zákazníků vyzvedává osobně, větší dorty dovezu za výše uvedený poplatek (x obě cesty) kamkoliv.

DesignDort [12]

Diskuse - Reference

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...