Nacházíte se zde: Úvod > Katalog Firem > Český catering

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Český catering

logo
You need to upgrade your Flash Player.

Český catering

Tilleho náměstí 792
152 00 Praha
Česká republika

Mobil: +420602792222
E-mail: info@ceskycatering.cz
Web: www.ceskycatering.cz

Chci vědět více/odeslat poptávku

zvětšit mapu

Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 1470×

Základní informace
Krátký popis Český catering je moderní cateringovou společnostní s bohatými zkušenostmi se zajišťováním komplexních cateringových služeb na svatbách a rodinných, firemních i společenských akcích.
Český catering je součástí společnosti Ventura Food & Catering, která provozuje čtyři velmi oblíbené restaurace na Praze 5 a na Praze 1.
Důvody proč si vybrat právě nás Věříme, že JEDINEČNÉ CHVÍLE SI ZASLOUŽÍ JEDINEČNÝ SERVIS, a proto ke každé jednotlivé akci přistupujeme s maximální péčí. Hlavní zásadou je pro nás nabízet vše v nejvyšší kvalitě a s profesionálním přístupem.
Oblast působnosti celá Česká republika
Jazykové vybavení
Anglický jazyk Ano
Další důležité informace
Reference od našich klientů Svatba i hostina byla naprosto perfektní, a velký podíl na tom máte i Vy a váš tým. Chtěli bychom Vám poděkovat za skvělou práci, hosté byli z vynikajícího a krásně nazdobeného rautu nadšení.
Takže za nás veliký dík!

Rád bych vám poděkoval za super služby a servis při sobotní svatbě, opravdu dobrá práce! Obecně byly velmi kladné ohlasy na catering (jak samotné jídlo, tak koncept a vizuál), pozvedli jste úroveň našeho svatebního dne a myslím, že jste si tím udělali i dobrou reklamu a určitě Vás budeme doporučovat všem známým. Jsem tedy rád, že jsme si vybrali právě vás

Český catering [12]

Diskuse - Reference

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...