Nacházíte se zde: Úvod > Katalog Firem > Restaurace Pod zámkem Průhonice

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

Restaurace Pod zámkem Průhonice

logo
You need to upgrade your Flash Player.

Restaurace Pod zámkem Průhonice

Hlavní 87
25243 Průhonice
Česká republika

Telefon: +420267751545
Mobil: +420720031554
E-mail: marketing@podzamkempruhonice.cz
Web: www.podzamkempruhonice.cz

Chci vědět více/odeslat poptávku

zvětšit mapu

Průměr: 2,5 | hlasů: 0
Zobrazeno 349×

Základní informace
Krátký popis Chcete-li aby Vaše svatba byla nejen pohádková, ale hlavně taková, jakou jste si ji vysnili, neváhejte nás kontaktovat a potkat se s námi. Rádi si Vás vyslechneme a navrhneme Vám Vaši hostinu nebo obřad na míru.
Základní informace
Krátký popis Svatební obřad i hostinu Vám uspořádáme dle vašeho přání - restaurace má kapacitu až 120 osob a dalších 70 hostů usadíme na terase.
Svatební obřady organizujeme jak v restauraci, tak na naší terase s romantickým výhledem na Průhonický zámek. Večerní zábava se dá ještě navíc propojit s barem, který je v přízemí budovy také s vlastním vstupem na zahradu.
Prostory k dispozici
Vhodné pro svatbu (od - do počet hostů) 0-120
Interní prostory
Restaurace O kvalitu svatební hostiny se postará osobně renomovaný šéfkuchař Jan Pýcha. Se svým týmem pro vás připraví svatební menu, které svou kvalitou předčí vaše očekávání.

Prostor naší restaurace je laděn do skandinávského stylu, který je v horkých letních měsících plně klimatizován, tudíž Vám i Vašim hostům je dopřáno úplného komfortu.

Restaurace Pod Zámkem je odhlučněna od bytové zástavby, proto budete mít pro svůj kouzelný den naprosté soukromí a klid. Velkou výhodou je vlastní parkoviště až pro 30 vozů a mnozí ocení dětské venkovní hřiště s prolézačkou a skluzavkou.
Venkovní prostory
Terasa/Venkovní zahrádka (doporučovaná kapacita - počet hostů od - do) 0-70
Svatební menu
Poznámky k svatebnímu menu Výborná a poctivá kuchyně restaurace Pod Zámkem si vás doslova učaruje. Renomovaný šéfkuchař Jan Pýcha vám pomůže sestavit kompletní svatební menu v té nejvyšší kvalitě. Jsme si jistí, že si vybere opravdu každý, ať už milovník typické české kuchyně, tak gurmán se zálibou ve středomořské či světové zahraniční gastronomii.

Svatební hostinu formou servírovaného menu anebo svatební raut budete mít sestaven přesně podle vašich chutí a přání.

Diskuse - Reference

V této diskusi není zatím žádný příspěvek.

Přidat nový příspěvek...