Nacházíte se zde: Úvod > Vaše svatební stránky > Zuzana Janečková a Georgios Kavasilas

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

You need to upgrade your Flash Player.

 

Přihlášení hosta k této svatbě

 

Ne všichni znají příběh našeho seznámení, proto malé vysvětlení toho, proč má naše náhoda dvě jména:-) Seznámili nás naši společní kamarádi Manos a Sabina.

Jednou jsem si takhle Sabině stěžovala, že pořád nemůžu narazit na pořádnýho chlapa, ona se otočila a houkla na manžela: „Mano, domluv na sobotu Giorgose, ať se staví na víno!“  

Nejdřív mi hlavou proběhlo kde co, ale pak jsem se usmála a řekla: „Ok, ale hlavně, mu nic neslibujte!“  

Pokračování našeho příběhu se dozvíte v neděli 15. 9. 2013:-)    

My dvamy tři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Milí kamarádi, příbuzní a známí,

 

vítejte na našich svatebních stránkách. Chvilku jsme váhali, zda a jak je vůbec využijeme, a tak přestože jsou určeny hlavně Vám, našim hostům, abyste zde mohli zjistit vše potřebné, potvrdit svoji účast, nechat nám vzkaz, Váš dotaz nebo nás jen tak pozdravit, chceme tyto stránky využít také pro ty, kteří by s námi rádi náš velký den strávili, ale jednoduše jsou daleko a nebo z daleka, a tak nemůžou.

Protože naším manželstvím spojíme nejen dvě srdce, ale i dvě rozdílné kultury – českou a řeckou - a máme kolem sebe spoustu lidí, kteří česky nemluví, budou tyto stránky také v angličtině.


Orientace na stránkách

 

Orientace na těchto stránkách by neměla být obtížná. V levém horním rohu najdete v menu galerii, kde jsou fotky nás a naší (ještě tedy neoficiální) tříčlenné rodiny, dále pak mapku s označením místa konání obřadu a harmonogram toho, jak naše sváteční odpoledne bude probíhat.

Po svatbě zde najdete v galerii také naše svatební fotografie, a když budete chtít přidat svoje vlastní ulovené záběry, tak nám je do galerie nahrajte!

 

Svatební dar

 

Pokud si lámete hlavu se svatebním darem, pro nás je hlavní, že přijdete a že tento pro nás důležitý moment prožijete s námi!

Jak všichni víte, bydlíme v Itálii, a tak by pro nás převoz hmotných darů byl dosti náročný. Navíc to hlavní už v domácnosti máme. Co nám ale chybí a rádi bychom si pořídíli, jsou kola, abychom mohli vyrážet na společné výlety a objevovat krásy jezera Garda, u kterého bydlíme.

Pro zútulnění našeho domova bychom rádi dodali praktické věci jako koberec a vysavač a po právě prožitých letních vedrech také klimatizaci.

Budeme proto rádi za příspěvěk v jakékoliv výši, který náš rozpočet na tohle všechno zvýší:-)

 

Co potřebujete vědět o našem svatebním dni

 

!!! Důležité upozornění: Co určitě na naší svatbě nechceme, jsou svatební zvyky jako chomout, koule u nohy, únos nevěsty a podobné. Prosíme, abyste naše přání respektovali a podobné vtípky pro nás nechystali. Této "zábavy" bychom se totiž nezúčastnili.

Pokud byste nás chtěli něčím překvapit nebo byste v náš svatební den něco potřebovali, kontaktujte prosím naši svatební průvodkyni Johanku Mikešovou (tel: 721 780 326, e-mail: johypiz@centrum.cz). Svatební den si chceme užít co nejvíce, a proto jsme organizační věci s radostí a důvěrou přenechali jí.

 

Těšíme se na Vás!

 

Zuzka a Giorgos

 
URL adresa této svatby: http://www.svatby.cz/svatba/?ID=3666