Nacházíte se zde: Úvod > Vaše svatební stránky > Jana Veverková a Jiří Slavík

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

You need to upgrade your Flash Player.

 

Přihlášení hosta k této svatbě

 

Vítejte na stránkách naší svatby!

 Prsten

 

Zde se dozvíte všechno podstatné, co se týká naší svatby - kdy, kde, co, jak a tak dále...

Náš velký den se bude konat 30. 8. 2014 od 12:00 na zámku Zbiroh. Tento zámek jsm si vybrali, protože se nám zde moc líbí a je to ideální místo na svatbu pod širým nebem, s přírodou v okolí. Doražte prosím o půl hodiny dříve. Obřad se uskuteční ve venkovním altánu, v případě špatného počasí se přesuneme do zámecké kaple.


Zbiroh

 

Po obřadu bude probíhat gratulace novomanželům a focení s rodinou a přáteli. Neutíkejte prosím, přijďte se s námi vyfotit, ať  máme vzpomínku. Případné dárky nám prosím, pokud možno, předávejte až u nás na zahradě, děkujeme :-) Také prosíme, abyste nepřipravovali žádný únos nevěsty, ráda by si svatbu užila v klidu a pohodě :-)

 

Následuje slavnostní oběd pro nejbližší příbuzné a svědky v zámeckém šenku. Sál není moc velký tj. všichni se tam nevejdem :-)

 

Veselka pro všechny svatebčany se uskuteční na zahrádce u našeho domečku v Plzni od 17:00 - zde bude zajištěno pití, hodování a možná i nějaká kulturní vložka včetně her pro děti. Kdo to neví, tak bydlíme v Pálenické 10 - už máme zkolaudováno S vyplazeným jazykem

Pokud nebudete mít žádný program mezi obřadem a začátkem veselky, můžete po domluvě dorazit i dříve.

 

Svatební dary
Pokud nám budete chtít přinést nějaký dárek, vybírejte prosím ze zde uvedeného seznamu
, který najdete vlevo mezi záložkami (Jirka je totiž praktický muž a tak chce pouze užitečné věci - například mu stále doma chybí ponožky, které pak krade své snoubence), děkujeme :-)

 

ponožka

Jak si zarezervovat dar:

 Abychom nedostali stejný dar 10x, je nutné si ho zarezervovat. Jak na to, nabízíme vám více variant:

1. Online - dar si můžete zarezervovat přímo zde v seznamu darů. Musíte se zaregistrovat a přihlásit se ke svatbě. Pro přihlášení se ke svatbě použijte heslo z pozvánky.

2. mailem - pošlete mail na jana.jirka.slavikovi@seznam.cz jaký dar si chcete rezervovat. 

 

 

Jestli se chcete podívat na pár našich fotek z cest, najdete je v sekci Galerie. Fotky z předsvatební cesty za polární kruh se nám sem nevešly, můžete se na ně podívat u nás na oslavě.

 

Ubytování: Po oslavě můžete přespat u nás - v domě (nutná vlastní karimatka + spacák + bačkůrky). Ubytování si s námi prosím domluvte, ať s vámi počítáme a máte u nás místečko! :-)

 

Pro případné dotazy existují komunikační prostředky jako telefony, e-maily, fejsbůky, ajsíkjů atd., které neváhejte využít :-) Mailovat můžete na jana.jirka.slavikovi@seznam.cz

 

Doufáme, že si náš den užijete a prožijete ho s námi v radosti a veselí!

Oznámení

URL adresa této svatby: http://www.svatby.cz/svatba/?ID=3707