Nacházíte se zde: Úvod > Vaše svatební stránky > Pavlína Navrátilová a Tomáš Červinka

Plánujeme svatbu

 

Svatební expo...

Vyber si své místo na svatbu...

You need to upgrade your Flash Player.

 

Přihlášení hosta k této svatbě

 

Svatba Pavlínka & Tomášek

Kdy: 17. 9. 2015

Kde: Šafránkův mlýn, Drahonín 33, GPS: 49°23'36.3"N 16°16'52.0"E

Dress code:

volný lehký oděv se svatební elegancí, ženich nebude v obleku :o) 

Možnost ubytování:

Ubytování je možné přímo v Šafránkovém mlýně, v penzionu nebo v chatkách. Cena v penzionu 500 Kč/osoba/noc. V chatkách 250 Kč/osoba/noc. Rezervace Vít Bárta

tel.: 732 464 917 nebo info@safrankuvmlyn.cz.

Svatební dary:

V souvislosti s přípravou svatby jsme zaznamenali několik dotazů ohledně svatebních darů. Máme velkou radost, že můžeme společně slavit, v lehkém a trošku nestandardní stylu, tento náš den a to je pro nás největším darem.

Pokud byste nás chtěli nějak více obdarovat, budeme nejraději za finanční dar. Budete-li nám chtít darovat něco hmotného kontaktujte našeho SPRÁVCE DARŮ. Za finanční či hmotný dar budeme rádi, avšak není potřeba si lámat hlavu, přijďte si to s námi užít, zasmát se i uronit slzu štěstí :o) a strávit krásný den či dny v přírodě.

Správcem darů jsme pověřili aurovou svědkyni, sestřičku - štičku Peťku Vlkovou:

tel.: 736 649 810, email: vlkova.petka@gmail.com

Pro zaslání finančního daru můžete využít číslo účtu: 314871052/5500, VS: 20150917, do zprávy pro příjemce uveďte své jméno.

Popis místa:

Šafránkův mlýn se nachází u obce Drahonín, ve východní části Českomoravské vysočiny, na hranicích Jihomoravského kraje a Kraje Vysočina. Drahonín patří do mikroregionu Pernštejn. V tomto mikroregionu je řada zajímavých a významných míst s krásnou přírodou.

Cesta do Šafránkova mlýna:

Nejlepší příjezd je z Předklášteří směr Nové město do vesnice Olší, dále směr Drahonín a pak po šipkách zeleného vodníka (ukazatel Šafránkova mlýnu). Když budete mít pocit, že jedete cestou, která nikam nevede nebo vede do hlubin tamní přírody, jedete správně :o).

Tip na výlet:

Hrad Pernštejn – jeden z nejvýznamnějších moravských hradů.

Doubravník – památková zóna, historické jádro s farním kostelem a zahradou ticha. Můžete si vypůjčit audio průvodce a projít si okruh městysem s výkladem. Z Doubravníku je paní oddávající.

Trenckova rokle – tajemná skalní soutěska na říčce Loučce, krása zdejší přírody je srovnávána se Slovenským rájem. Vhodná je pevná kotníková obuv.

Květnice – vrchol tyčící se nad městem Tišnovem, symbolizuje jedinečnost zdejšího přírodního bohatství.

Rozhledy a rozhledny

Kopcovitý ráz krajiny Tišnovska člověka přímo vybízí, aby se zastavil a rozhlédl do hlubokých romantických údolí potoků a řek. Rozhledy a rozhledny – Klucanina, vyhlídka Maria Laube u Nedvědice, z Babylonu u Kalů, z Křivoše, ze Stanovisek ze Zlobice.

 

Vlčí mák

URL adresa této svatby: http://www.svatby.cz/svatba/?ID=3761